آخرین های ایران رویت
خانه » آموزش نرم افزار » آموزش Dynamo داینامو » طراحی هوشمندانه و آسانتر با داینامو Dynamo
کانال تلگرامی ایران رویت

طراحی هوشمندانه و آسانتر با داینامو Dynamo

Dynamo-working-smarter00طراحی ، مدلسازی و ایجاد آلترناتیو های اجرایی و خلاقانه در هر پروژه و ارائه به کارفرما برای هر طراح یک دغدغه بزرگ می باشد . استفاده از داینامو Dynamo در کنار رویت Revit این موضوع را آسانتر ، هوشمندانه و خلاقانه تر می کند .

این موضوع خصوصا در پروژه هایی که طراح قصد رسیدن از فرم به پلان یا طراحی کانسپچوال Conceptual Design را دارد اهمیت ویژه ای پیدا می کند . ایجاد کردن فرم های متفاوت با اهداف متفاوت معمولا کار سخت و زمان بری می باشد و زمان طراحی پروژه را طولانی می کند . اما با استفاده از نرم افزارهای پارامتریک Parametric نظیر داینامو که در محیط اجرایی و معمارانه رویت Revit تغییرات را به صورت لحظه ای روی فرم اولیه اعمال کرده و تغییرات قابل مشاهده ، بررسی و تصمیم گیری می باشد کار را بسیار آسان و لذت بخش خواهد کرد .

Dynamo-working-smarter02داینامو در کنار ایجاد و مدیریت تغییرات روی فرم اولیه معماری موارد دیگری نظیر بحث میزان جذب انرژی در سطوح پوسته یا طراحی بازشو و سایه بان و ابعاد سیستم های مشبک را نیز مدیریت می کند .

داینامو Dynamo قادر است با استفاده از دیتا بیس های اطلاعاتی نظیر اکسل ورود اطلاعات به مدل اولیه یا نهایی را سرعت بخشید و همچنین قدرت آنالیز و تصمیم گیری های بهینه و اجرایی را سرعت می بخشد . با توجه به سرعت استفاده از نرم افزار در طراحی و معماری روز به روز به کاربران حرفه ای نرم افزار رویت Revit و ابزار قدرتمند پارامتریک داینامو افزوده می شود .

منبع : برداشت آزاد از مقاله وب سایت Archdaily

Dynamo-working-smarter03

Dynamo-working-smarter04

Dynamo-working-smarter05

Dynamo-working-smarter01

تبلیغات در ایران رویت

درباره آموزش رویت در ایران Revit

ایران رویت ، سایت تخصصی آموزش نرم افزار رویت Revit در ایران می باشد . ما در ایران رویت iranrevit با به اشتراک گذاری اطلاعات ، تجربیات و آموزش های کاربردی خود سعی در معرفی هر چه بیشتر نرم افزار رویت Revit به جامعه مهندسی و طراحی ایران داریم.

2 نظر

  1. جالبه .امیدوارم یه روز استفاده از dynamo تو طراحی معماری جدی تر بشه.لطفا آموزش بیشتری از داینامو تو سایت بزارید.

  2. لطفا لینک این مقاله که از سایت archdaily هم هست قراربدید . ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.