آخرین های ایران رویت
خانه » آموزش نرم افزار » آموزش Dynamo داینامو » افزونه داینامو Dynamo برای رویت Revit
کانال تلگرامی ایران رویت

افزونه داینامو Dynamo برای رویت Revit

dymano-revit00افزونه داینامو Dynamo یک ابزار کمکی رایگان برای نرم افزار رویت Revit می باشد که به منظور طراحی پارامتریک Parametric در محیط Revit ایجاد شده است . این افرونه قدرتمند رقیبی نوپا برای پلاگین گرس هاپر GrassHopper بوده که در نرم افزار راینو Rhino قابل استفاده می باشد ، است .

داینامو Dynamo علاوه بر ابزاری برای مدلسازی و طراحی پارامتریک برای تعریف پارامترهای اطلاعاتی و تکرار شونده در محیط رویت نیز استفاده میشود . برای نصب داینامو بر روی  رویت Revit تنها کافی است به سایت DynamoBIM مراجعه نموده و به صورت رایگان دانلود کنیم و بعد از نصب در نرم افزار رویت در تب Add-IND رویت قابل اجرا می باشد .dymano-revit05به دلیل محبوبیت زیاد این افزونه بین کاربران رویت ما در ایران رویت آموزشهای پایه و حرفه ای داینامو Dynamo را منتشر خواهیم کرد .

آموزش مقدماتی داینامو Dynamo را در این رویت مشاهده کنید .

dymano-revit02

dymano-revit03

dymano-revit01

تبلیغات در ایران رویت

درباره آموزش رویت در ایران Revit

ایران رویت ، سایت تخصصی آموزش نرم افزار رویت Revit در ایران می باشد . ما در ایران رویت iranrevit با به اشتراک گذاری اطلاعات ، تجربیات و آموزش های کاربردی خود سعی در معرفی هر چه بیشتر نرم افزار رویت Revit به جامعه مهندسی و طراحی ایران داریم.

2 نظر

  1. آیا نمونه کارهای اجرایی پارامتریک با داینامو در ایران نیز کار شده است و اینکه شما در چه حدی آموزش داینامو میدید.فقط طراحی یا نقشه های اجرایی هم هست.

    • با سلام به معمار جوان عزیز ، در ایران معماری پارامتریک هنوز در ابتدای راه است . در پروژه هایی در ایران از نرم افزار رویت برای اجرای پارامتریک سطوح استفاده شده نظیر پروژه سران اجلاس اسلامی اصفهان که از نرم افزار رویت اما بدون داینامو برای پوسته پارامتریک استفاده شده است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.