آخرین های ایران رویت
خانه » مقالات » معرفی نرم افزار » نرم افزار دیزاین ریویو Design Review
کانال تلگرامی ایران رویت

نرم افزار دیزاین ریویو Design Review

نرم افزار دیزاین ریویو Design Review یکی از تکمیل کننده های مجموعه نرم افزار های بیم BIM در پروژه های ساخت و ساز می باشد . این نرم افزار قدرتمند اتودسک Autodesk به صورت رایگان از سایت اتودسک قابل دانلود می باشد .

کاربرد Design Review در مشاهده فایلهای مدل شده با Revit یا سایر نرم افزارهای بیم که قابلیت خروجی با پسوند DWF را دارند می باشد . در دیزاین ریویو با کلیک روی المانهای مدل شده داده های وارد شده نظیر طول و ارتفاع و مساحت و متریال و در صورت تعریف پارامتر Parameter در Revit پارامترهای تعریف شده نیز قابل مشاهده می باشد .

به دلیل محیط انعطاف پذیر این نرم افزار به راحتی قابلیت چرخش در محیط سه بعدی نرم افزار وجود داشته و به طور مثال پیمانکاران پروژه بدون بررسی شیت های چاپی می توانند به صورت سه بعدی ابهامات خود را برطرف کنند . همچنین قابلیت Revision و ایجاد Cloud برای نشان دادن ابهامات یا نکات و تغییرات یکی از قابلیت های مهم این نرم افزار می باشد .

ورود به صفحه Design Review در Autodesk

با تشکر- علی بهروزی BIM Manager

تبلیغات در ایران رویت

درباره آموزش رویت در ایران Revit

ایران رویت ، سایت تخصصی آموزش نرم افزار رویت Revit در ایران می باشد . ما در ایران رویت iranrevit با به اشتراک گذاری اطلاعات ، تجربیات و آموزش های کاربردی خود سعی در معرفی هر چه بیشتر نرم افزار رویت Revit به جامعه مهندسی و طراحی ایران داریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.