آخرین های ایران رویت
خانه » دانلود بیم سنتر ایران » دانلود ابجکت ظروف آشپزخانه
کانال تلگرامی ایران رویت

دانلود ابجکت ظروف آشپزخانه

دانلود مدل سه بعدی ظروف آشپزخانه ۳D Model که شامل انواع مدل های دکوراتیو و ست ظروف آشپزخانه، در فرمت OBJ و FBX  به همراه فایل کامل تکسچر های آن می باشد، در این مقاله توسط بیم سنترایران Iranbimcenter  قرار گرفت. استفاده از آبجکت های سه بعدی در فضا برای ارائه ی یک طرح سه بعدی امری ضروری است زیرا باعث نزدیک تر شدن طراحی نسبت به واقعیت می شود. همچنین از لحاظ بصری تاثیر دو چندانی برای کارفرما خواهد داشت.

اگرهنگام انتخاب مدل های سه بُعدی مانند لوازم آشپزخانه و قرار دادن آن در پروژه ها برای پرزنت، به این نکته توجه کنید که این لوازم شبیه به وسایل موجود در بازار باشند، در نهایت پروژه اجرا شده به طرح پرزنت شده شبیه تر خواهد بود و این یک مسئله حائز اهمیت برای کارفرما، در انتخاب طراح می باشد.یک طراحی سه بعدی می تواند ابعاد اشیا سه بعدی موجود در فضا و روابط آنها را به راحتی نشان دهد. این به مشتری شما کمک می کند تا فضا ، حرکت ، دسترسی ها، نوع متریال، جزییات و غیره را تجسم کند. در نتیجه اعمال تغییرات برای او کم هزینه تر خواهد بود.

می توانید با مراجعه  به فروشگاه Iranbimcenter و بازدید از دوره های آموزشی، نرم افزار کاربردی رویت Revit را فرا گیرید و همچنین مدل سه بعدی ظروف آشپزخانه را با لینک مستقیم، دانلود کنید. توجه داشته باشید که می توان مدل های ایجاد شده در نرم افزار رویت Revit را در محیط نرم افزار های مدلسازی سه بُعدی مانند ۳DSMAX وارد کرد و با اضافه کردن انواع مدل سه بُعدی، خروجی های واقع گرایانه گرفت.

دانلود رایگان مدل سه بعدی لوازم آشپزخانه dishware 3d model
دانلود رایگان مدل سه بعدی لوازم آشپزخانه dishware 3d model

برای مشاهده متن کامل مقاله آموزشی روی تصویر بالا کلیک کنید تا وارد سایت اصلی بیم سنتر ایران IRAN BIM CENTER شوید .

تبلیغات در ایران رویت

درباره آموزش رویت در ایران Revit

ایران رویت ، سایت تخصصی آموزش نرم افزار رویت Revit در ایران می باشد . ما در ایران رویت iranrevit با به اشتراک گذاری اطلاعات ، تجربیات و آموزش های کاربردی خود سعی در معرفی هر چه بیشتر نرم افزار رویت Revit به جامعه مهندسی و طراحی ایران داریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.