آخرین های ایران رویت
خانه » آموزش بیم سنتر ایران » امکانات گروه بندی ابجکت ها در رویت
کانال تلگرامی ایران رویت

امکانات گروه بندی ابجکت ها در رویت

گروه بندی Group و امکانات بی نظیر آن به صورت کلی به عنوان راه نجاتی در رسم پلان های تیپیکال معرفی میشود. ابزار گروه بندی در رویت Revit یکی از انواع روش های انتخاب به شمار می آید و یک روش برای انتخاب یا Selection به صورت گروهی می باشد.

کاربرد مهم  ابزار Group در رسم و مبلمان پلان های تیپیکال می باشد، بدین گونه که اگر پلان یا تعدادی از آبجکت های موجود در پروژه را توسط ابزار Group، گروه بندی کنیم، با ویرایش یکی از گروه ها شاهد اعمال شدن این تغییران در تمامی گروه های هم نام با آن گروه خواهیم بود.

می توان هر یک از گروه های ایجاد شده را به عنوان یک الگو در یک فایل مجزای رویت Revit ذخیره و در صورت نیاز از آن در دیگر پروژه ها نیز استفاده کرد. می توانید در این مقاله، بخشی از ویدئو های آموزشی دوره جامع رویت معماری در مورد ابزار گروه بندی Group به همراه مثال در بیم سنتر ایران Iranbimcenter مشاهده کنید. همچنین تمام دوره های آموزش رویت بیم سنتر ایران را در فروشگاه، قابل مشاهده و دانلود هستند.

creating groups in revit
creating groups in revit

برای مشاهده متن کامل مقاله آموزشی روی تصویر بالا کلیک کنید تا وارد سایت اصلی بیم سنتر ایران IRAN BIM CENTER شوید .

تبلیغات در ایران رویت

درباره آموزش رویت در ایران Revit

ایران رویت ، سایت تخصصی آموزش نرم افزار رویت Revit در ایران می باشد . ما در ایران رویت iranrevit با به اشتراک گذاری اطلاعات ، تجربیات و آموزش های کاربردی خود سعی در معرفی هر چه بیشتر نرم افزار رویت Revit به جامعه مهندسی و طراحی ایران داریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.