آخرین های ایران رویت
خانه » آموزش Revit رویت » پیش نیاز سخت افزاری نصب رویت Revit
کانال تلگرامی ایران رویت

پیش نیاز سخت افزاری نصب رویت Revit

پیش نیاز نصب رویت Revit برای نصب بهینه نرم افزار رویت Revit الزامی است . پیشنهاد شرکت اتودسک Autodesk و تجربه بیم سنتر ایران در نصب نرم افزار در این متن بررسی شده است. البته هیچ اجباری برای فراهم آوردن همه ی امکانات نیست زیرا در شرایط محدود نیز می توان به بهترین نحو از رویت Revit استفاده کرد.

Revit یک نرم افزار کاربردی برای مدلسازی اطلاعات ساختمانی BIM است که متخصصین رشته های معماری، تاسیسات و عمران می توانند از آن برای مدلسازی، تولید نقشه های دقیق و پر جزییات، آنالیز اطلاعات ساختمانی و برآورد قیمت ها به صورت همزمان در یک پروژه استفاده کنند. دراین مقاله تیم بیم سنترایران Iranbimcenter به بررسی کامل پیش نیاز ها درانواع سیستم ها با مشخصات متفاوت می پردازد.

با بررسی مشکلات متعددی که توسط دانشجویان دوره های مختلف آموزشی به مجموعه بیم سنترایران Iranbimcenter در پروژه ها گزارش شده است، این نتیجه را اعلام می دارد که بسیاری از ابزار در ورژن های مختلف رویت جا به جا شده یا امکاناتی اضافه شده که برای انجام پروژه ها کاربردی تر و راحت تر هستند. بنابراین با دانلود و به روز کردن نسخه نرم افزار رویت خود می توانید از امکانات بیشتری بهره ببرید.

پیش نیاز نصب رویت Revit
پیش نیاز نصب رویت Revit

برای مشاهده متن کامل مقاله آموزشی روی تصویر بالا کلیک کنید تا وارد سایت اصلی بیم سنتر ایران IRAN BIM CENTER شوید .

تبلیغات در ایران رویت

درباره آموزش رویت در ایران Revit

ایران رویت ، سایت تخصصی آموزش نرم افزار رویت Revit در ایران می باشد . ما در ایران رویت iranrevit با به اشتراک گذاری اطلاعات ، تجربیات و آموزش های کاربردی خود سعی در معرفی هر چه بیشتر نرم افزار رویت Revit به جامعه مهندسی و طراحی ایران داریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.