آخرین های ایران رویت
خانه » آموزش بیم سنتر ایران » معرفی و دانلود افزونه CSiX Revit برای رویت
کانال تلگرامی ایران رویت

معرفی و دانلود افزونه CSiX Revit برای رویت

پلاگین CSiX Revit یکی از پلاگین های شرکت CSi برای انتقال مدل های اطلاعات سازه ای  که در نرم افزار Revit Structure مدل شده اند به نرم افزار های این شرکت، مانند ایتبس Etabs و سیف Safe و سپ Sap 2000 می باشد .

این پلاگین یک لینک قدرتمند در بحث مدلسازی اطلاعات ساختمانی BIM بین نرم افزار Revit Structure و نرم افزار Etabs برقرار میکند که این لینک می تواند یک طرفه یا دو طرفه باشد، همچنین می توان توسط پلاگین CSiX Revit بخشی از مدل یا کل مدل را به نرم افزار ایتبس Etabs، انتقال داد.

یکی از ویژگی های مهم پلاگین CSiX Revit امکان به روز رسانی مدل های موجود، می باشد. یعنی اگریک مدل را در رویت Revit ویرایش کنیم، شاهد اعمال شدن تغییرات، به صورت خودکار در دیگر نرم افرار های CSi مانند Etabs خواهیم بود. در نسخه های جدید Revit به خاطرقابلیت پشتیبانی از مقاطع فولادی، پروفایل و کتابخانه مقاطع، امکان ایجاد ارتباط قوی تری بین مهندسی سازه و مهندسی معماری وجود دارد.

پلاگین CSiX Revit

برای مشاهده متن کامل مقاله آموزشی روی تصویر بالا کلیک کنید تا وارد سایت اصلی بیم سنتر ایران IRAN BIM CENTER شوید .

تبلیغات در ایران رویت

درباره آموزش رویت در ایران Revit

ایران رویت ، سایت تخصصی آموزش نرم افزار رویت Revit در ایران می باشد . ما در ایران رویت iranrevit با به اشتراک گذاری اطلاعات ، تجربیات و آموزش های کاربردی خود سعی در معرفی هر چه بیشتر نرم افزار رویت Revit به جامعه مهندسی و طراحی ایران داریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.