آخرین های ایران رویت
خانه » آموزش بیم سنتر ایران » معرفی نرم افزار لومیون Lumion
کانال تلگرامی ایران رویت

معرفی نرم افزار لومیون Lumion

معرفی نرم افزار لومیون Lumion و امکانات آن به صورت تخصصی در زمینه های معماری ، مهندسی و ساخت ، ارائه و تجسم معماری، برنامه ریزی شده است. لومیون یک نرم افزار برای ایجاد رندر های واقع گرایانه در فرمت های عکس، ویدئو، انیمیشن و غیره می باشد که استفاده از آن بسیار آسان است و همچنین باعث افزایش سرعت پیشبرد پروژه می شود.

متخصصان معماری می توانند توسط نرم افزار لومیون، ایده های پروژه خود را با مشتریان ، همکاران و غیره به گونه ای که درک آن آسان باشد، به اشتراک بگذارند. نرم افزار لومیون Lumion دارای مجموعه ای از ابزار ها، کتابخانه ها و امکانات ویژه ای است که می توان بدون محدودیت، پروژه های طراحی فضای خارجی، داخلی، منظر شهری و غیره را پرزنت کرد.

می توانید یک ساختمان در طبیعت، با ویژگی های شاخص آن، چند دقیقه انیمیشن از شلوغی شهر، نور های شدید تابستانی، روز های ابری، بارانی و تمام ایده های خود را توسط نرم افزار لومیون Lumion برای داشتن یک خروجی ایده آل به تصویر بکشید. می توانید دوره های آموزشی کاربردی ترین نرم افزار مهندسی به نام رویت Revit را از طریق فروشگاه مشاهده و دانلود نمایید. توجه داشته باشید که نرم افزار لومیون Lumion و رویت Revit قابل تعامل با یک دیگر می باشند.

رندر واقع گرایانه در لومیون
رندر واقع گرایانه در لومیون

برای مشاهده متن کامل مقاله آموزشی روی تصویر بالا کلیک کنید تا وارد سایت اصلی بیم سنتر ایران IRAN BIM CENTER شوید .

تبلیغات در ایران رویت

درباره آموزش رویت در ایران Revit

ایران رویت ، سایت تخصصی آموزش نرم افزار رویت Revit در ایران می باشد . ما در ایران رویت iranrevit با به اشتراک گذاری اطلاعات ، تجربیات و آموزش های کاربردی خود سعی در معرفی هر چه بیشتر نرم افزار رویت Revit به جامعه مهندسی و طراحی ایران داریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.