آخرین های ایران رویت
خانه » آموزش بیم سنتر ایران » معرفی نرم افزار راینو Rhinoceros 3D
کانال تلگرامی ایران رویت

معرفی نرم افزار راینو Rhinoceros 3D

نرم افزار راینو Rhinoceros 3D نرم افزاری است که می توانید توسط آن طراحی، ویرایش، آنالیز، انیمیشن سازی، تولید اسناد اطلاعاتی، گرفتن خروجی، خلق سطوح و احجام مختلف چند ضلعی با سیستم نربز NURBS و غیره را با حجم کم انجام دهید.

با سیستم نربز NURBS می توانید پیچیده ترین احجام سه بعدی را به راحتی و بسیار دقیق، مدلسازی کنید چرا که این سیستم بر پایه ریاضیات برنامه ریزی شده است و همچنین حجم فایل کمتری را نسبت به سیستم های طراحی گرافیک محور ارائه می دهد. از این رو هیچ محدودیتی برای خلق مدل های پیچیده وجود ندارد.

نرم افزار راینو Rhinoceros 3D قابلیت ورودی و خروجی برای نرم افزار رویت Revit که یکی از نرم افزار های تخصصی مهندسی می باشد، را دارد. از این رو مجموعه بیم سنتر ایران Iranbimcenter دوره های آموزشی برای نرم افزار رویت Revit برگذار میکند که بخشی از این دوره ها را می توانید در فروشگاه بیم سنتر ایران مشاهده و دانلود نمایید.

معرفی راینو سروس Rhinoceros
معرفی راینو سروس Rhinoceros

برای مشاهده متن کامل مقاله آموزشی روی تصویر بالا کلیک کنید تا وارد سایت اصلی بیم سنتر ایران IRAN BIM CENTER شوید .

تبلیغات در ایران رویت

درباره آموزش رویت در ایران Revit

ایران رویت ، سایت تخصصی آموزش نرم افزار رویت Revit در ایران می باشد . ما در ایران رویت iranrevit با به اشتراک گذاری اطلاعات ، تجربیات و آموزش های کاربردی خود سعی در معرفی هر چه بیشتر نرم افزار رویت Revit به جامعه مهندسی و طراحی ایران داریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.