آخرین های ایران رویت
خانه » دانلود بیم سنتر ایران » دانلود تکسچر PBR حصار فلزی
کانال تلگرامی ایران رویت

دانلود تکسچر PBR حصار فلزی

دانلود رایگان تکسچر فنس PBR که حاوی ۴ تکسچر Texture با ویژگی های متفاوت می باشد در بیم سنترایران Iranbimcenter قرار داده شده است. این تکسچر ها شامل تصاویر با فرمت (۲k)JPG و دارای مپ Diffuse، Occlusion، Specular، Roughness، Normal، Displacement و Bump می باشند.

کالکشن تکسچر فنس  PBR Fence Texture شامل رنگ های متفاوتی می باشند که می توانید برای انواع مدل های سه بعدی با ویژگی های خاص معماری، از آن استفاده کنید. این کالکشن توسط تیم بیم سنتر ایران جمع آوری شده و می توانید آن را از لینک مستقیم دانلود کنید.

امروزه بخش زیادی از پروژه های معماری توسط جداول اطلاعات ساختمانی و بخش دیگر به صورت بصری و سه بعدی ارائه و پرزنت می شوند، از این رو استفاده و آموزش ابزار ها و نرم افزار هایی مانند رویت Revit که می توان از آن برای تولید اطلاعات کافی از ساختمان و شبیه سازی سه بعدی به دنیای واقعی استفاده کرد بسیار حائز اهمیت است. تکسچر ها نقش مهمی در شبیه سازی دنیای واقعی دارند.

دانلود رایگان تکسچر فنس PBR
دانلود رایگان تکسچر فنس PBR

برای مشاهده متن کامل مقاله آموزشی روی تصویر بالا کلیک کنید تا وارد سایت اصلی بیم سنتر ایران IRAN BIM CENTER شوید .

تبلیغات در ایران رویت

درباره آموزش رویت در ایران Revit

ایران رویت ، سایت تخصصی آموزش نرم افزار رویت Revit در ایران می باشد . ما در ایران رویت iranrevit با به اشتراک گذاری اطلاعات ، تجربیات و آموزش های کاربردی خود سعی در معرفی هر چه بیشتر نرم افزار رویت Revit به جامعه مهندسی و طراحی ایران داریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.