آخرین های ایران رویت
خانه » آموزش بیم سنتر ایران » دانلود تکسچر آجر PBR کاملا رایگان
کانال تلگرامی ایران رویت

دانلود تکسچر آجر PBR کاملا رایگان

دانلود تکسچر آجر PBR کاملا رایگان که حاوی ۹ تکسچرTexture با ویژگی های متفاوت می باشد در بیم سنترایران Iranbimcenter قرار داده شده است. این تکسچر ها در دو فولدر مجزا قرار دارند و همه تصاویر با فرمت (۲k)JPG و دارای مپ Diffuse، Occlusion، Specular، Roughness، Normal، Displacement و Bump می باشند.

تعدادی از این تکسچر های آجر شامل نقایص، زدگی های سطحی و پوشیدگی با خزه و سبزه می باشند که برای برخی از مدل های سه بعدی با ویژگی های خاص معماری، خصوصا برای فضا های باز بسیار کاربردی بوده و جلوه خاصی دارد.این کالکشن تکسچر آجر PBR توسط تیم بیم سنتر ایران جمع آوری و قابل دانلود می باشد

امروزه بخش زیادی از پروژه های معماری توسط جداول اطلاعات ساختمانی و بخش دیگر به صورت بصری و سه بعدی ارائه و پرزنت می شوند، از این رو استفاده و آموزش ابزار ها و نرم افزار هایی مانند رویت Revit که می توان از آن برای تولید اطلاعات کافی از ساختمان و شبیه سازی سه بعدی به دنیای واقعی استفاده کرد بسیار حائز اهمیت است. تکسچر ها نقش مهمی در شبیه سازی دنیای واقعی دارند.

دانلود رایگان تکسچر آجر PBR
دانلود رایگان تکسچر آجر PBR

برای مشاهده متن کامل مقاله آموزشی روی تصویر بالا کلیک کنید تا وارد سایت اصلی بیم سنتر ایران IRAN BIM CENTER شوید .

تبلیغات در ایران رویت

درباره آموزش رویت در ایران Revit

ایران رویت ، سایت تخصصی آموزش نرم افزار رویت Revit در ایران می باشد . ما در ایران رویت iranrevit با به اشتراک گذاری اطلاعات ، تجربیات و آموزش های کاربردی خود سعی در معرفی هر چه بیشتر نرم افزار رویت Revit به جامعه مهندسی و طراحی ایران داریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.