آخرین های ایران رویت
خانه » آموزش بیم سنتر ایران » تغییرات نسخه رویت ۲۰۲۲
کانال تلگرامی ایران رویت

تغییرات نسخه رویت ۲۰۲۲

قابلیت جدید رویت ۲۰۲۲ Revit به صورت کلی در راستای بهبود همگام سازی رویت با سایر نرم افزار های معماری در تمامی مراحل طراحی ،که باعث ساده و روان تر شدن فرآیند انجام کار، خصوصا در پروژه های تیم ورک می شود و هماهنگی مدل ها و برقراری ارتباط بین طرح و اسناد پروژه ها، دسته بندی های جدیدی برای طراحی  تجهیزات آشپزخانه و درمانی، سیرکولاسیون های عمودی، محوطه سازی و …. می باشد که مجموعه بیم سنتر ایران Iranbimcenter در ادامه به توضیح کامل در مورد جدید ترین قابلیت جدید رویت ۲۰۲۲ Revit پرداخته است.

نسخه رویت ۲۰۲۲ Revit بهبود هایی در زمینه مباحث سازه مثل انواع اتصالات فلزی و آرماتور بندی و همچنین جدیدترین به روزرسانی ها در مورد ابزارهای طراحی و تجزیه و تحلیل و ارتقای ابزار هایی که اسناد را تولید می کنند داشته است. نرم‌افزار رویت Revit به علت قدرت بالای خلق اثر در نرم‌افزارهای مهندسی از ریشه ی revitalization به معنای حیات‌بخش و زندگی‌آفرین و revitalize به معنای تجدید حیات و قدرت و زندگی تازه دادن، گرفته شده‌است. در حال حاضر Revit تنها نرم افزاری است که توسط buildingSMART International دارای تاییدیه IFC4 در زمینه معماری است.

اتودسک رویت Autodesk Revit مناسب ترین نرم‌افزار مدلسازی اطلاعات ساختمان است که برای استفاده مهندسان معمار، عمران و تأسیسات کاربرد دارد و برای مدلسازی سه‌بعدی، ترسیم جزئیات ساختمانی استفاده می‌شود که استفاده از آن در پروژه های طراحی سبب تسهیل فرآیند انجام کار و بهبود روند مدلسازی می گردد. شاید بتوان این نرم افزار را تخصصی ترین ابزار طراحی رشته معماری خصوصا در فناوری بیم BIM یا مدلسازی اطلاعات ساختمانی نامید.مجموعه بیم سنتر ایران به صورت کاملا تخصصی به آموزش فناوری بیم BIM پرداخته است که این دوره های آموزشی از فروشگاه قابل دانلود می باشند.

"<yoastmark

برای مشاهده متن کامل مقاله آموزشی روی تصویر بالا کلیک کنید تا وارد سایت اصلی بیم سنتر ایران IRAN BIM CENTER شوید .

 

تبلیغات در ایران رویت

درباره آموزش رویت در ایران Revit

ایران رویت ، سایت تخصصی آموزش نرم افزار رویت Revit در ایران می باشد . ما در ایران رویت iranrevit با به اشتراک گذاری اطلاعات ، تجربیات و آموزش های کاربردی خود سعی در معرفی هر چه بیشتر نرم افزار رویت Revit به جامعه مهندسی و طراحی ایران داریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.