آخرین های ایران رویت
خانه » آموزش بیم سنتر ایران » بررسی قابلیت های اتوکد Autocad و Revit و NavisWorks
کانال تلگرامی ایران رویت

بررسی قابلیت های اتوکد Autocad و Revit و NavisWorks

تفاوت های رویت Revit و اتوکد Autocad و نویس ورکس NavisWorks  به طور کلی در کاربرد این سه نرم افزار در هر یک از ابعاد مدل بیم BIM Dimension میباشد، چرا که هر کدام از نرم افزار های رویت Revit، اتوکد Autocad و نویس ورکس NavisWorks در یکی از مراحل انجام یک پروژه با رویکرد بیم، می توانند باعث پیشبرد حرفه ای آن پروژه شوند.

ابعاد بیم BIM Dimensions همانند پازل های اطلاعاتی یک مدل بیم را تکامل داده و پروژه را در رسیدن به یکپارچگی اطلاعاتی از طراحی تا ساخت و بهره برداری هدایت می کند . ابعاد بیم BIM Dimensions در هر بعد یا مرحله دارای راه کار های نرم افزاری و گردش کار مختص به خود می باشد که هر مرحله نیاز به توجه ویژه خود دارد.

ابعاد مدل بیم عبارت است از:

۲D: ترسیمات و نقشه های طرح

۳D: مدلسازی سه بعدی طرح

۴D: بُعد زمان انجام پروژه

۵D: بُعد بررسی هزینه ها

۶D: تامین کالا ها و نیروی انسانی و میزان تولید آلاینده ها

۷D: بهره برداری و تعمیر و نگه داری ساختمان

تفاوت های سه نرم افزارویت Revit و اتوکد Autocad و نویس ورکس NavisWorks، در این مقاله توسط بیم سنتر ایران Iranbimcenter بررسی شده است. همچنین می توانید استفاده از نرم افزار رویت Revit به عنوان ابزاری برای پیاده سازی بیم را از طریق دوره های آموزشی بیم سنتر ایران که در فروشگاه قابل دسترسی و دانلود است، فرا گیرید.

تفاوت رویت Revit و اتوکد Autocad و نویس ورکس NavisWorks

معرفی نرم افزار رویت Revit

برای مشاهده متن کامل مقاله آموزشی روی تصویر بالا کلیک کنید تا وارد سایت اصلی بیم سنتر ایران IRAN BIM CENTER شوید .

تبلیغات در ایران رویت

درباره آموزش رویت در ایران Revit

ایران رویت ، سایت تخصصی آموزش نرم افزار رویت Revit در ایران می باشد . ما در ایران رویت iranrevit با به اشتراک گذاری اطلاعات ، تجربیات و آموزش های کاربردی خود سعی در معرفی هر چه بیشتر نرم افزار رویت Revit به جامعه مهندسی و طراحی ایران داریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.