آخرین های ایران رویت
خانه » آموزش بیم سنتر ایران » ایمپورت Import و لینک Link در رویت
کانال تلگرامی ایران رویت

ایمپورت Import و لینک Link در رویت

تفاوت لینک Link و Import در رویت Revit، به صورت کلی، در توانایی دسترسی به مرجع فایل پروژه می باشد.این قابلیت های نرم افزار رویت Revit و نحوه کاربرد آن ها خصوصا در پروژه های Team Work یا گروهی و اهمیت دانستن تفاوت های لینک و Import در این مقاله توسط بیم سنتر ایران Iranbimcenter بررسی شده است.

اگربخواهیم یک پروژه را وارد محیط رویت Revit کنیم توسط هر دو قابلیت Link و Import میسر است اما باید توجه داشته باشیم که به عنوان مثال بعد از لینک کردن فایل اتوکدی به رویت در صورتی که در یک پروژه به صورت گروهی مشغول به فعالیت هستید، هنگامی که خود شما یا شخص دیگری تغییراتی را در فایل اتوکد  Autocad خود اعمال می کند این تغییرات به صورت خودکار و کاملا هوشمندانه در پروژه رویت شما نیز اعمال می شود بنابراین دسترسی به مرجع فایل لینک شده در رویت وجود دارد.

یکی از اساسی ترین تفاوت های لینک Link و Import در این است که اگر به عنوان مثال فایل اتوکدی را از طریق Import، وارد محیط رویت کنیم، حجم فایل وارد شده به حجم فایل رویت، اضافه می شود. اما لینک کردن یک فایل به محیط Revit باعث افزایش حجم فایل رویت نمی شود، که در پروژه های بزرگ این مسئله بسیار حائز اهمیت است، بنابراین با توجه به نوع پروژ می توان انتخاب کرد که استفاده ازکدامیک باعث سهولت انجام پروژه می شود.

مجموعه بیم سنترایران Iranbimcenter در دوره های آموزشی خود که میتوانید از فروشگاه، دانلود کنید به آموزش تخصصی نرم افزار رویت خصوصا در پروژه های مدلسازی اطلاعات ساختمانی BIM پرداخته است و همچنین در انتهای مقاله ویدیو آموزشی در خصوص تفاوت لینک Link و Import در رویت Revit برای شما همراهان گرامی قرار داده شده است.

تفاوت Link و Import در رویت
تفاوت Link و Import در رویت

برای مشاهده متن کامل مقاله آموزشی روی تصویر بالا کلیک کنید تا وارد سایت اصلی بیم سنتر ایران IRAN BIM CENTER شوید .

تبلیغات در ایران رویت

درباره آموزش رویت در ایران Revit

ایران رویت ، سایت تخصصی آموزش نرم افزار رویت Revit در ایران می باشد . ما در ایران رویت iranrevit با به اشتراک گذاری اطلاعات ، تجربیات و آموزش های کاربردی خود سعی در معرفی هر چه بیشتر نرم افزار رویت Revit به جامعه مهندسی و طراحی ایران داریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.