آخرین های ایران رویت
خانه » آموزش بیم سنتر ایران » امکانات نرم افزار تویین موشن Twinmotion
کانال تلگرامی ایران رویت

امکانات نرم افزار تویین موشن Twinmotion

امکانات نرم افزار توین موشن Twinmotion، یکی از نرم افزار های کاربردی در حوزه فضاسازی سه بعدی، تجسم نمایی و یکی از بهترین گزینه ها برای متخصصین زمینه های معماری، عمران و طراحی شهری می باشد، چرا که استفاده از نرم افزار توین موشن امکان برقراری ارتباط بیشتر با طرح و یک پرزنت عالی به کارفرما را فراهم کرده است. توین موشن Twinmotion یک نرم افزار Real Time یا رندر لحظه ای می باشد و بر روی نرم افزار Unreal Engine توسعه یافته است.

توین موشن به شما اجازه می دهد که با ایجاد فوری یک مدل دیجیتالی از پروژه های سه بعدی، زندگی را در لحظه شبیه سازی کنید. از مهمترین استفاده های توین موشن Twinmotion، برای شبیه سازی در بُعد چهارم ابعاد مدل بیم می باشد، چرا که به واسطه این نرم افزار می توانیم برای نشان دادن فاز های مختلف اجرایی و روند پیشرف پروژه به صورت انیمیشن استفاده کنیم. بخشی از یک شبیه سازی زمانبندی یا بُعد چهارم یک مدل اجرایی بیم  BIM که توسط مجموعه بیم سنتر ایران Iranbimcenter طراحی شده است را می توانید در انتهای مقاله مشاهده کنید.

یکی از نکات حائز اهمیت توین موشن، ارتباط قوی بین این نرم افزار و دیگر نرم افزار های مدل سازی مانند رویت Revit و اسکچ اپ Sketchup می باشد. توسط یک کلیک می توان مدل های سه بعدی را به این نرم افزار Import کرد. همچنین این نرم افزار دارای کتابخانه های اختصاصی می باشد که می توان از طریق آن ها مدل هایی نظیر، انواع پوشش گیاهی، انسان و غیره را در پروژه قرار دهیم. می توانید استفاده از نرم افزار رویت Revit به عنوان ابزاری برای پیاده سازی بیم را از طریق دوره های آموزشی  که در فروشگاه  بیم سنتر ایران  قابل دسترسی و دانلود است، فرا گیرید.

 

نرم افزار تویین موشن Twinmotion
نرم افزار تویین موشن Twinmotion

برای مشاهده متن کامل مقاله آموزشی روی تصویر بالا کلیک کنید تا وارد سایت اصلی بیم سنتر ایران IRAN BIM CENTER شوید .

تبلیغات در ایران رویت

درباره آموزش رویت در ایران Revit

ایران رویت ، سایت تخصصی آموزش نرم افزار رویت Revit در ایران می باشد . ما در ایران رویت iranrevit با به اشتراک گذاری اطلاعات ، تجربیات و آموزش های کاربردی خود سعی در معرفی هر چه بیشتر نرم افزار رویت Revit به جامعه مهندسی و طراحی ایران داریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.