آخرین های ایران رویت
خانه » آموزش بیم سنتر ایران » امکانات اینفرا ورکس Infraworks
کانال تلگرامی ایران رویت

امکانات اینفرا ورکس Infraworks

اینفرا ورکس Infraworks و امکانات آن به صورت تخصصی برای برنامه ریزی و طراحی پروژه های زیر ساختی درحوزه فناوری بیم BIM، ارائه شده است. از این نرم افزار می توان به عنوان یکی از پر کاربرد ترین نرم افزارهای قابل استفاده در فناوری مدلسازی اطلاعات ساختمانی یا بیم Bim یاد کرد. چرا که نرم افزار Infraworks در گردش کار پروژه های بیم می تواند توسط قابلیت انجام پروژه به صورت تیمی در فضا هایی مانند کلاود Cloud ، انجام پروسه به صورت خودکار و تعامل با دیگر نرم افزار ها مانند رویت Revit، یکپارچگی رضایت بخشی را ایجاد کند. . در این مقاله امکانات اینفراورکس Infraworks توسط مجموعه بیم سنتر ایران Iranbimcenter بررسی شده است.

اینفرا ورکس Infraworks یک نرم افزار طراحی مفهومی Conceptual design می باشد که متخصصان زمینه های معماری، مهندسی، ساخت و ساز و غیره می توانند توسط آن زیر ساخت ها و مفاهیم طرح را در محیط های طبیعی تحلیل و تجسم کنند که این قابلیت باعث افزایش سرعت در تصمیم گیری، روند پیشبرد و ساخت پروژه می شود.

با استفاده از اینفرا ورکس که یک نرم افزار طراحی مفهومی زیر ساخت های عمرانی نیز می باشد، می توانید تمام شرایط موجود و مورد نیاز برای طراحی را بررسی کرده، امکان سنجی کنید و از ابتدای پروژه با سرمایه گذاران پروژه هماهنگ شوید. این نرم افزار قابلیت تعامل و انتقال داده ها از دیگر نرم افزار های کاربردی در فناوری بیم مانند رویت Revit نیز دارد از این رو مجموعه بیم سنتر ایران به آموزش این نرم افزار برای پیاده سازی بیم پرداخته است که از فروشگاه، قابل دسترسی و دانلود می باشد.

معرفی نرم افزار اینفراورکس
معرفی نرم افزار اینفراورکس

برای مشاهده متن کامل مقاله آموزشی روی تصویر بالا کلیک کنید تا وارد سایت اصلی بیم سنتر ایران IRAN BIM CENTER شوید .

تبلیغات در ایران رویت

درباره آموزش رویت در ایران Revit

ایران رویت ، سایت تخصصی آموزش نرم افزار رویت Revit در ایران می باشد . ما در ایران رویت iranrevit با به اشتراک گذاری اطلاعات ، تجربیات و آموزش های کاربردی خود سعی در معرفی هر چه بیشتر نرم افزار رویت Revit به جامعه مهندسی و طراحی ایران داریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.