آخرین های ایران رویت
خانه » اخبار » اتودسک سیک برای Revit رویت
کانال تلگرامی ایران رویت

اتودسک سیک برای Revit رویت

یافتن و استفاده از آبجکت و فمیلی Family های مناسب و حرفه ای همیشه یکی از مشکلات مدلسازی معماری ، سازه و تاسیسات هر پروژه ساختمانی می باشد . هر ترسیم کننده ای به دنبال داشتن یک آرشیو کامل از مبلمان و فمیلی Family های مورد نیاز خود می باشد .

article-autodesk-seek-for-revit01

برای حل این مشکل شرکت اتودسک Autodek در حال تکمیل ابزاری برای نرم افزار رویت Revitمی باشد که امکان جستجو در میان آبجکت و فمیلی های رایگان سایت اتودسک سیک Autodesk Seek می باشد که به سادگی می توان در میان ۶۶۰۰۰ آبجکت رایگان رویت Revit فمیلی مورد نیاز را یافت .

این ابزار در نسخه های جدید نرم افزار رویت Revit به صورت یک ابزار و یا به صورت یک پلاگین افزوده خواهد شد . امیدواریم به زودی آموزش استفاده از این ابزار کاربردی را در ایران رویت iranrevit مشاهده کنیم .

article-autodesk-seek-for-revit02شما می توانید به زودی آرشیو بزرگی از مبلمان و فمیلی های رویت Revit را به صورت رایگان از سایت ایران رویت iranrevit دانلود نمایید .

  • منبع : اتودسک  Autodesk
تبلیغات در ایران رویت

درباره آموزش رویت در ایران Revit

ایران رویت ، سایت تخصصی آموزش نرم افزار رویت Revit در ایران می باشد . ما در ایران رویت iranrevit با به اشتراک گذاری اطلاعات ، تجربیات و آموزش های کاربردی خود سعی در معرفی هر چه بیشتر نرم افزار رویت Revit به جامعه مهندسی و طراحی ایران داریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.