آخرین های ایران رویت
خانه » آموزش Revit رویت » تعریف پوشه لایبری و فمیلی تمپلیت رویت
کانال تلگرامی ایران رویت

تعریف پوشه لایبری و فمیلی تمپلیت رویت

تعریف پوشه لایبری و فمیلی تمپلیت رویت

تعریف پوشه های لایبری فمیلی Metric Library و پوشه تمپلیت فمیلی های خام Metric Template یکی از ملزومات بعد از نصب رویت می باشد . به صورت پیش فرض این پوشه در درایو C پوشه Program Data قرار دارد .

می توایند پوشه مبلمان و لایبری و همچنین تمپلیت های Revit را در مکانی از هارد خود ذخیر کنید سپس آدرس پوشه ها برای Revit تعریف کنید .

برای این منظور ابتدا از گوشه بالا سمت چپ رویت Revit دکمه R را زده و در پنجره باز شده دکمه OPTION در پایین پنجره را بزنید . سپس به تب File Location بروید .

برای تعریف پوشه تمپلیت Family Template از آدرس زیر Revit  استفاده کنید .

 

برای تعریف پوشه مبلمان Metric Library از دکمه PLACES استفاده کنید . در پنجره Places با استفاده از دکمه + یا Add یک ردیف آدرس جدید ایجاد کنید سپس آدرس پوشه را تعریف نمایید . می توانید ردیف ادرس های موجود را با استفاده از – یا Remove حذف نمایید .

 

تبلیغات در ایران رویت

درباره آموزش رویت در ایران Revit

ایران رویت ، سایت تخصصی آموزش نرم افزار رویت Revit در ایران می باشد . ما در ایران رویت iranrevit با به اشتراک گذاری اطلاعات ، تجربیات و آموزش های کاربردی خود سعی در معرفی هر چه بیشتر نرم افزار رویت Revit به جامعه مهندسی و طراحی ایران داریم.

3 نظر

  1. Salam .
    Man yeseri content az CD copy kardam tu PC ,tu hamun jaeike copy kardam mibinameshun vali vaghti mikhamtu khode revit loadeshun konam ,asan behem neshuneshun nemide o mige khaliye in folder ?.moshkel az kojast ?

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.