آخرین های ایران رویت
خانه » آموزش بیم سنتر ایران » آشنایی با نویس ورکس منیج
کانال تلگرامی ایران رویت

آشنایی با نویس ورکس منیج

آشنایی با نرم افزار نویس ورکس منیج NavisWorks Manage یکی از نرم افزارهای مدیریت و بهینه سازی پروژه ها در فناوری اطلاعات ساختمانی BIM می باشد که توسط شرکت اتودسک Autodesk تولید شده است.

کاربرد اصلی این نرم افزار برای شبیه سازی اطلاعات ساخت در بُعد چهارم زمان ۴D و بُعد پنجم هزینه ۵D ، پروژه می باشد. برای اطلاع کامل از ابعاد بیم یا  BIM Dimensions، مقاله ابعاد مدل اطلاعاتی، که در سایت بیم سنترایران Iranbimcenter قرار دارد را مطالعه کنید.

نرم افزارهای رویت Revit و نویس ورکس دارای امکاناتی هستند که از بُعد چهارم به بعد می توان از آن ها به صورت مشترک استفاده کرد، اما در بُعد سوم که مدلسازی اطلاعات می باشد، فقط نرم افزار های مولف مانند رویت یا آرشیکد قابل استفاده هستند چرا که نرم افزار نویس ورکس، قابلیت مدلسازی ندارد و برای مدیریت پروسه پروژه می باشد.

بخشی از کاربرد های مهم این نرم افزار  توسط بیم سنتر ایران ارائه شده است. همچنین می توانید استفاده از نرم افزار رویت Revit به عنوان ابزاری برای پیاده سازی بیم را از طریق دوره های آموزشی  که در فروشگاه قابل دسترسی و دانلود است، فرا گیرید.

نرم افزار نویس ورکس NavisWorks
نرم افزار نویس ورکس NavisWorks

برای مشاهده متن کامل مقاله آموزشی روی تصویر بالا کلیک کنید تا وارد سایت اصلی بیم سنتر ایران IRAN BIM CENTER شوید .

تبلیغات در ایران رویت

درباره آموزش رویت در ایران Revit

ایران رویت ، سایت تخصصی آموزش نرم افزار رویت Revit در ایران می باشد . ما در ایران رویت iranrevit با به اشتراک گذاری اطلاعات ، تجربیات و آموزش های کاربردی خود سعی در معرفی هر چه بیشتر نرم افزار رویت Revit به جامعه مهندسی و طراحی ایران داریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.