آخرین های ایران رویت
خانه » آموزش بیم سنتر ایران » کلید میانبر ها در رویت Revit
کانال تلگرامی ایران رویت

کلید میانبر ها در رویت Revit

استفاده و تنظیم کلید های میانبر در رویت Revit باعث افزایش سرعت و دقت در حین انجام پروژه می شود چرا که برای انتخاب یک ابزار نیاز به جست و جو در میان تمام تب ها Tab نیست، از این رو می توان با تایپ کردن کلید میانبر هر دستور در رویت Revit، سریعا آن را اجرا کرد.

فرا گرفتن روش هایی برای صرفه جویی در طول زمان انجام یک پروژه، در کار کردن با هر نرم افزاری یک ضرورت است زیرا کوتاه شدن مدت زمان انجام پروژه منجر به افزایش مهارت شده در نتیجه این افزایش مهارت، سود دهی بیشتری را به همراه خواهد داشت.

مجموعه بیم سنترایران Iranbimcenter در دوره های آموزشی خود که از فروشگاه بیم سنتر قابل دسترسی و دانلود است به آموزش تخصصی نرم افزار رویت خصوصا در پروژه های مدلسازی اطلاعات ساختمانی BIM پرداخته است و همچنین در انتهای مقاله، ویدیو آموزشی که بخشی از ویدیو های دوره ی آموزش جامع رویت می باشد، برای شما همراهان گرامی قرار داده شده است.

تنظیمات کلید میانبر در رویت Revit
تنظیمات کلید میانبر در رویت Revit

برای مشاهده متن کامل مقاله آموزشی روی تصویر بالا کلیک کنید تا وارد سایت اصلی بیم سنتر ایران IRAN BIM CENTER شوید .

تبلیغات در ایران رویت

درباره آموزش رویت در ایران Revit

ایران رویت ، سایت تخصصی آموزش نرم افزار رویت Revit در ایران می باشد . ما در ایران رویت iranrevit با به اشتراک گذاری اطلاعات ، تجربیات و آموزش های کاربردی خود سعی در معرفی هر چه بیشتر نرم افزار رویت Revit به جامعه مهندسی و طراحی ایران داریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.