آخرین های ایران رویت
خانه » مقالات » معرفی نرم افزار » نرم افزار Dynamo Studio داینامو استودیو
کانال تلگرامی ایران رویت

نرم افزار Dynamo Studio داینامو استودیو

article-software-dynamo-studioنرم افزار Dynamo Studio داینامو استودیو نرم افزار جدید اتودسک Autodesk برای کاربران معماری پارامتریک Parametric با داینامو Dynamo می باشد . این نرم افزار قادر است نرم افزار داینامو را بدون نیاز به رویت Revit را اجرا کرده و مدلسازی را به صورت مستقل انجام می دهد . نصب و اموزش این نرم افزار قدرتمند جدید به تمامی معماران و علاقه مندان معماری پارامتریک توصیه می شود .

article-software-dynamo-studio01

تبلیغات در ایران رویت

درباره آموزش رویت در ایران Revit

ایران رویت ، سایت تخصصی آموزش نرم افزار رویت Revit در ایران می باشد . ما در ایران رویت iranrevit با به اشتراک گذاری اطلاعات ، تجربیات و آموزش های کاربردی خود سعی در معرفی هر چه بیشتر نرم افزار رویت Revit به جامعه مهندسی و طراحی ایران داریم.

4 نظر

  1. با سلام.قابل توجه است که نرم افزار داینامو Dynamo توسط شرکت اتودسک برای مدلسازی و ترسیم پروژه های پارامتریک طراحی و ساخته شده و به صورت رایگان قابل دانلود و نصب روی نرم افزارهای رویت Revit و واساری Vasari می باشد. داینامو در مقایسه با نرم افزار گرس هاپر GrassHopper از قدرت و توانایی کمتری برخوردار است اما برای کاربران حرفه ای رویت Revit بهترین گزینه در مقایسه با GrassHopper می باشد .

    • محسن احمدیان

      من با نظر شما موافق هستم . استفاده از نرم افزار داینامو برای اونایی که با رویت کار می کنن خیلی بهتر از گرس هاپر هست . اگه لطف کنید در مورد داینامو آموزش بزارید .

    • یعنی از گرس هوپر بهتره.میشه بیشتر توضیح بدید چه مزابایی داره.فقط بودنش تو رویت مزایا هست.

  2. سلام تا اونجایی که میدونم این نرم افزار هنوز قفل شکسته و رایگان برای دانلود تو اینترنت نیست.شما لینک دانلود رایگان تو سایت نمی زارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.