آخرین های ایران رویت
خانه » نمونه کار » مدلسازی نمای سالن سران اجلاس اسلامی اصفهان
کانال تلگرامی ایران رویت

مدلسازی نمای سالن سران اجلاس اسلامی اصفهان

Revit-Saran-Ejlas00پروژه سالن همایش های بین المللی اصفهان یکی از جذاب ترین بناهای معماری فعلی ایران می باشد . این بنا که توسط شرکت اتکینز ATKINS طراحی گردید توسط شهرداری اصفهان در حال ساخت و تکمیل می باشد .

مدلسازی و طراحی مجدد نمای GFRC (بتن مسلح فایبرگلس) توسط محمد سقایی زاده در کنار طراحی اصلی توسط شرکت اتکینز ATKINS انجام شده ، صورت پذیرفته است . فاز دو و مدلسازی مجدد نما و تهیه نقشه های اجرای پروژه سالن سران اجلاس اسلامی با نرم افزار رویت Revit انجام شده است .

meeting07meeting04jpg

meeting02

Revit-Saran-Ejlas01 meeting06jpgشما می توانید نمونه کارهای بیشتری از نرم افزار رویت Revit را از منوی نمونه کار در سایت ایران رویت iranrevit ببینید .

تبلیغات در ایران رویت

درباره آموزش رویت در ایران Revit

ایران رویت ، سایت تخصصی آموزش نرم افزار رویت Revit در ایران می باشد . ما در ایران رویت iranrevit با به اشتراک گذاری اطلاعات ، تجربیات و آموزش های کاربردی خود سعی در معرفی هر چه بیشتر نرم افزار رویت Revit به جامعه مهندسی و طراحی ایران داریم.

6 نظر

  1. به خاطر این پروژه بسیار حرفه ای از مهندس سقایی زاده عزیز تشکر می کنیم و به خاطر استفاده حرفه ای از نرم افزار رویت Revit برای تولید اسناد اجرایی و فاز دو تبریک می گیم .

  2. کاش در مورد شیوه مدلسازی این پروژه در رویت توضیح می دادید . به نظرم کار سختی هست.دونستن روش کار باید خیلی جالب باشه.ازتون تشکر می کنم

  3. چطوری مدل سازی کردن؟

    • سلام محمدرضا عزیز ، مدلسازی پروژه سالن سران اجلاس اسلامی اصفهان توسط دوست بسیار عزیزم مهندس محمد سقایی زاده انجام شده است . مدلسازی کاملا در محیط رویت Revit با استفاده از مس Mass و استفاده از پترن Pattern پارامتریک برای ایجاد الگوی در پوسته نما انجام شده است .

  4. سلام.بسیار عالی و حرفه ای.جسارتا یه کلیپ کوتاه از نحوه مدل کردن پروژه بزارین.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.