آخرین های ایران رویت
خانه » آموزش بیم سنتر ایران » دانلود Family لوازم دکوری برای رویت
کانال تلگرامی ایران رویت

دانلود Family لوازم دکوری برای رویت

دانلود رایگان فمیلی Accessory برای رویت Revit در چهار فایل که شامل آبجکت های دکوراتیو، انواع مجسمه، ساعت و شمع می باشد، در این مقاله توسط بیم سنترایران Iranbimcenter  قرار گرفت. استفاده از آبجکت های دکوراتیو در فضا برای ارائه ی یک طرح سه بعدی امری ضروری است زیرا باعث نزدیک تر شدن طراحی نسبت به واقعیت می شود. همچنین از لحاظ بصری تاثیر دو چندانی برای کارفرما خواهد داشت.

اگرهنگام انتخاب فمیلی ها برای رویت Revit مانند اکسسوری Accessory و قرار دادن آن در پروژه ها برای پرزنت، به این نکته توجه کنید که اکسسوری ها شبیه به وسایل تزیینی موجود در بازار باشند، در نهایت پروژه اجرا شده به طرح پرزنت شده شبیه تر خواهد بود و این یک مسئله حائز اهمیت برای کارفرما، در انتخاب طراح می باشد.

یک طراحی سه بعدی می تواند ابعاد اشیا سه بعدی موجود در فضا و روابط آنها را به راحتی نشان دهد. این به مشتری شما کمک می کند تا فضا ، حرکت ، دسترسی ها، نوع متریال، جزییات و غیره را تجسم کند. در نتیجه اعمال تغییرات برای او کم هزینه تر خواهد بود. می توانید با مراجعه  به فروشگاه Iranbimcenter و بازدید از دوره های آموزشی، نرم افزار کاربردی رویت Revit را فرا گیرید و همچنین فایل فمیلی اکسسوری Accessory را با لینک مستقیم دانلود کنید.

دانلود رایگان فمیلی Accessory برای رویت Revit
دانلود رایگان فمیلی Accessory برای رویت Revit

برای مشاهده متن کامل مقاله آموزشی روی تصویر بالا کلیک کنید تا وارد سایت اصلی بیم سنتر ایران IRAN BIM CENTER شوید .

تبلیغات در ایران رویت

درباره آموزش رویت در ایران Revit

ایران رویت ، سایت تخصصی آموزش نرم افزار رویت Revit در ایران می باشد . ما در ایران رویت iranrevit با به اشتراک گذاری اطلاعات ، تجربیات و آموزش های کاربردی خود سعی در معرفی هر چه بیشتر نرم افزار رویت Revit به جامعه مهندسی و طراحی ایران داریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.