آخرین های ایران رویت
خانه » دانلود بیم سنتر ایران » دانلود فمیلی وسایل آشپزخانه برای رویت
کانال تلگرامی ایران رویت

دانلود فمیلی وسایل آشپزخانه برای رویت

دانلود رایگان فمیلی وسایل آشپزخانه برای رویت Revit در دو قسمت که شامل آبجکت های دکوراتیو، انواع هود، سینک و شیر آلات، مایکروفر، آشپزخانه آماده و غیره می باشد، در این مقاله توسط بیم سنترایران Iranbimcenter  قرار گرفت. استفاده از آبجکت های سه بعدی در فضا برای ارائه ی یک طرح سه بعدی امری ضروری است زیرا باعث نزدیک تر شدن طراحی نسبت به واقعیت می شود. همچنین از لحاظ بصری تاثیر دو چندانی برای کارفرما خواهد داشت.

اگرهنگام انتخاب فمیلی ها برای رویت Revit مانند لوازم آشپزخانه و قرار دادن آن در پروژه ها برای پرزنت، به این نکته توجه کنید که این لوازم شبیه به وسایل موجود در بازار باشند، در نهایت پروژه اجرا شده به طرح پرزنت شده شبیه تر خواهد بود و این یک مسئله حائز اهمیت برای کارفرما، در انتخاب طراح می باشد.

یک طراحی سه بعدی می تواند ابعاد اشیا سه بعدی موجود در فضا و روابط آنها را به راحتی نشان دهد. این به مشتری شما کمک می کند تا فضا ، حرکت ، دسترسی ها، نوع متریال، جزییات و غیره را تجسم کند. در نتیجه اعمال تغییرات برای او کم هزینه تر خواهد بود. می توانید با مراجعه  به فروشگاه Iranbimcenter و بازدید از دوره های آموزشی، نرم افزار کاربردی رویت Revit را فرا گیرید و همچنین فایل فمیلی لوازم آشپزخانه را با لینک مستقیم، در دو قسمت دانلود کنید.

"<yoastmark

برای مشاهده متن کامل مقاله آموزشی روی تصویر بالا کلیک کنید تا وارد سایت اصلی بیم سنتر ایران IRAN BIM CENTER شوید .


نام فایل
دانلود رایگان فمیلی لوازم آشپزخانه برای رویت Revit
حجم فایل
بخش اول ۷۰ مگابایت
بخش دوم ۸۰ مگابایت
پسوند فایل
RAR , ZIP فایل فشرده
راهنمایی
گزارش مشکلات فایل های دانلودی

این فایل به صورت دانلود رایگان در سرور بیم سنتر ایران BIM Center قرارداده شده است . در صورتی که تمایل به مشاهده مطالب آموزشی سایت دارید از بخش آموزش  مشاهده نمایید.

تبلیغات در ایران رویت

درباره آموزش رویت در ایران Revit

ایران رویت ، سایت تخصصی آموزش نرم افزار رویت Revit در ایران می باشد . ما در ایران رویت iranrevit با به اشتراک گذاری اطلاعات ، تجربیات و آموزش های کاربردی خود سعی در معرفی هر چه بیشتر نرم افزار رویت Revit به جامعه مهندسی و طراحی ایران داریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.