آخرین های ایران رویت
خانه » آموزش بیم سنتر ایران » تغییر و تبدیل یونیت Unit رویت
کانال تلگرامی ایران رویت

تغییر و تبدیل یونیت Unit رویت

تغییر واحد ترسیمی در رویت Revit یکی از مهم ترین نکاتی است که باید قبل از اقدام به شروع یک پروژه در نظر بگیریم. برای بیشتر پروژه هایی که در ایران توسط نرم افزار رویت Revit مدل میشوند از سیستم Metric و در خارج از ایران از سیستم Imperial استفاده می شود. در ابتدا با تعریف کردن پیشفرض یا Template، برای رویت Revit تعیین میکنیم که با یک سیستم متریک Metric که شامل متر و سانتیمتر و میلیمتر می باشد کار میکنیم یا یک سیستم Imperial با واحد های  فیت feet و اینچ inch .

واحد ترسیمی به دو صورت قابل تغییر است; از طریق پنجره Project Units یا به صورت موقت، توسط تایپ کردن نشانه ی واحد، مانند M، CM و غیره هنگام انجام ترسیمات، که در این حالت عملکرد بسیار سریع خواهد بود.همچنین امکان تغییر واحد ترسیمی یک پروژه با سیستم ایمپریال به متریک و بلعکس وجود دارد اما باید توجه داشته باشید که استاندارد ترسیمات در سیستم متریک و ایمپریال متفاوت هستند و امکان بروز برخی مشکلات که ممکن است باعث کاهش دقت پروژه شود، وجود دارد. برای اطلاع کامل از نحوه انجام هر دو روش تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

در تمپلیت هایی که در قسمت دانلود سایت بیم سنتر ایران Iranbimcenter به صورت رایگان قرار دارد واحد ترسیمی به صورت پیشفرض، متریک می باشد. همچنین بیم سنتر ایران در  دوره آموزشی جامع رویت در خصوص تغییر و تبدیل واحد های پروژه هایی که ایمپریال یا متریک هستند و تنظیمات مورد نیاز در واحد ترسیمی هر پروژه، اعم از  طراحی نما، مدلسازی مبلمان، دکوراسیون داخلی و غیره به صورت کامل بررسی کرده است که در فروشگاه قابل مشاهده می باشد.

 

تغییر دادن واحد ترسیمی در رویت
تغییر دادن واحد ترسیمی در رویت

برای مشاهده متن کامل مقاله آموزشی روی تصویر بالا کلیک کنید تا وارد سایت اصلی بیم سنتر ایران IRAN BIM CENTER شوید .

تبلیغات در ایران رویت

درباره آموزش رویت در ایران Revit

ایران رویت ، سایت تخصصی آموزش نرم افزار رویت Revit در ایران می باشد . ما در ایران رویت iranrevit با به اشتراک گذاری اطلاعات ، تجربیات و آموزش های کاربردی خود سعی در معرفی هر چه بیشتر نرم افزار رویت Revit به جامعه مهندسی و طراحی ایران داریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.