آخرین های ایران رویت
خانه » آموزش بیم سنتر ایران » تعریف جدول اطلاعاتی Schedules در رویت
کانال تلگرامی ایران رویت

تعریف جدول اطلاعاتی Schedules در رویت

تعریف جدول اطلاعاتی Schedules در رویت Revit برای مدلسازی اطلاعات ساختمانی BIM بسیار حائز اهمیت است و دربخش های معماری، سازه و تاسیسات کاربرد دارد که باعث به کار گیری نرم افزار رویت، خصوصا در پروژه های بیم شده است. بر اساس تجربه تیم بیم سنتر ایران Iranbimcenter یکی از اساسی ترین علت های انجام پروژه با Revit قابلیت تولید جداول اطلاعاتی به طور دقیق و همراه با جزئیات بسیار زیاد و قابل استنادش می باشد.

در جداول اطلاعاتی پارامتر هایی نظیر تعداد، مجموع طول Length، مجموع مساحت Area، مجموع حجم Volume، قیمت Price و غیره به صورت موردی برای المان های به کار رفته در پروژه مشخص می شود که هر یک نیز به صورت جداگانه قابل ویرایش می باشند.

از جداول اطلاعاتی در رویت می توان در  انواع پروژه های بیم و حتی پروژه های اجرایی ساده ای مانند طراحی داخلی برای سفارش دادن متریال، تعداد نور ها، طول لوله های فاضلاب، حجم بتن ریزی ستون های تک تک طبقات، مساحت قالب بندی تیر ها و غیره استفاده کرد.

مجموعه بیم سنتر ایران در دوره ی آموزشی رویت جامع معماری به بررسی کانسپت های مختلف ذهنی دربه کار گیری جداول اطلاعاتی در همه ی بخش های یک پروژه با جزئیات کامل پرداخته است که از فروشگاه قابل دانلود می باشد.

تولید جداول اطلاعاتی در رویت
تولید جداول اطلاعاتی در رویت

برای مشاهده متن کامل مقاله آموزشی روی تصویر بالا کلیک کنید تا وارد سایت اصلی بیم سنتر ایران IRAN BIM CENTER شوید .

 

تبلیغات در ایران رویت

درباره آموزش رویت در ایران Revit

ایران رویت ، سایت تخصصی آموزش نرم افزار رویت Revit در ایران می باشد . ما در ایران رویت iranrevit با به اشتراک گذاری اطلاعات ، تجربیات و آموزش های کاربردی خود سعی در معرفی هر چه بیشتر نرم افزار رویت Revit به جامعه مهندسی و طراحی ایران داریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.